گلستانه ارقام پارسیان|های‌تک

طراحی سایت گرگان | طراحی سایت در گرگان|گلستانه ارقام پارسیان|های‌تک|طراحی و تولید نرم افزار|طراحی وب سایت|طراحی سایت در گلستان|پرسابقه ترین شرکت طراحی سایت گرگان|شرکت های طراحی سایت در گرگان|نرم افزار| تولید نرم افزار در گرگان|

tel

بازاریابی تلگرام، تحولی در بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

بازاریابی در تلگرام (Telegram Marketing) جدیدترین راه دستیابی به مخاطبین علاقه‌مند به یک موضوع است که آن‌ها را به بلاگ ها، افراد و برندهایی که دوست دارند پیوند می‌دهد. تلگرام ابزاری هوشمندانه و بسیار پیچیده برای بازاریابی است.

ما به 10 دلیل استفاده از تلگرام را به‌عنوان ابزاری برای بازاریابی توصیه می کنیم:

1-کاربران تلگرام هرروز در حال افزایش هستند : تعداد کاربران تلگرام روزبه‌روز در حال افزایش است و بر اساس آمار در حال حاضر روزانه ۱۵ میلیارد پیام در تلگرام ارسال می‌گردد. این آمار در کنار سایر آمارهای این شرکت به‌خوبی نشان می‌دهد که تلگرام روند توسعه صعودی دارد. نزدیک‌ترین رقیب تلگرام واتس اپ است. تعداد کاربران تلگرام روزانه ۲۲۰.۰۰۰ نفر اضافه می‌گردد که این نرخ فوق‌العاده است. تحلیل این اعداد ارقام به یک متخصص بازاریابی نشان می‌دهد که باید ابزار تلگرام را کاملاً جدی بگیرد.
2-تلگرام کانال را خلق کرد : قطعاً تلگرام به‌ واسطه ویژگی‌هایی که دارد برای مردم جذاب می‌شود. تلگرام به‌عنوان یک پیام‌رسان اجتماعی پا را از چت دونفره و گروهی فراتر گذاشته و ابزاری جدیدی را ارائه نموده است. کانال‌ها را تلگرام به بازار معرفی کرد که به‌ واسطه آن می‌توان پیامی را از طریقی URL ثابتی به تعداد زیادی از افراد رساند. افرادی که به کانال می‌پیوندند، عضو گروهی هستند که هیچ محدودیتی از بابت تعداد و اندازه ندارد. دارنده کانال می‌تواند در هر زمان مطالبی را که می‌خواهد به اشتراک گذارد و هرلحظه ببیند چند نفر آن را دیده‌اند. حتی وقتی پیام از طریق یکی از اعضا به فرد یا گروهی بیرون کانال هم ارسال می‌گردد، بازهم تعداد بازدیدها برای دارنده کانال که اولین بار مطلب را انتشار داده مشخص می‌شود. این‌یک ابزار بسیار خارق‌العاده برای بازاریابان در شبکه‌های اجتماعی است.
3-Encryption بسیار قابل‌اعتماد : یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد تلگرام در مقایسه با سایر رقبایش، امنیت بسیار بالایی است که برای کاربر ایجاد می‌کند. یک رمزگذاری بسیار حرفه‌ای در ” Secret Chat ” تلگرام وجود دارد. این پیام‌ها حتی قابلیت ” Self- destruct”دارد که می‌توان انتخاب کرد پیام‌های ردوبدل شده پس از زمانی مشخص (مثلاً یک دقیقه تا ۱ هفته) کاملاً از بین بروند. این پیام‌ها در هیچ سرور و یا ابری ذخیره نمی‌شوند و تنها در تلفن همراه دونفری که چت می‌کنند قابل‌مشاهده هستند. این برای یک پیام‌رسان ویژگی بی‌نظیر محسوب می‌شود.
بازاریابان علاقه دارند پیشنهادهایی با محدودیت زمانی به مشتری بدهند و این قابلیت رمزگذاری و محدودیتی زمانی این امکان را در اختیارشان قرار می‌دهد.

4-این ابزار به هیچ فضایی برای ذخیره‌سازی نیاز ندارد :
بخشی از ظاهر لوگوی تلگرام به خاطر فضای ذخیره‌سازی است که این ابزار در یک موبایل نیاز دارد. ذخیره ‌سازی تلگرام کاملاً Cloud-based است و تقریباً هیچ دیتایی در موبایل کاربر ذخیره نمی‌شود. پس احتمالاً اگر شما پیشنهادی برای مخاطبینتان منتشر کنید، کاربر آن را مدت‌زمان بیشتری نگه می‌دارد.

5-هیچ برند مطرحی در دنیا صاحب تلگرام نیست
یکی از دلایلی که باعث می‌شوند مردم تلگرام را امن‌تر تلقی کنند این است که این اپلیکیشن متعلق به هیچ شرکت بزرگی نیست. تلگرام از ابتدا مدعی بوده است که مستقل است. سرمایه‌گذار آن یک روسیه‌ای بوده است که تا به امروز آن را تأمین سرمایه نموده است. تلگرام مدعی است که هدف کسب سود ندارد.
6-تلگرام امکان انتقال وجه دارد
قرار است به‌زودی این قابلیت در تلگرام افزوده شود و ابتدا در کشورهای برزیل و روسیه قابل‌دسترس خواهد بود. تلگرام تا حدی از رمزگذاری آن مطمئن است که پیشنهاد داده است، هر کس بتواند آن را هک کند ۲۰۰.۰۰۰ دلار به وی خواهد پرداخت.

7-تلگرام کاملاً رایگان است
تلگرام ابزاری کاملاً بدون هزینه است. لذا هیچ دلیلی ندارد که یک متخصص بازاریابی آن را در دسته ابزارهای مارکتینگ خود قرار ندهد.

8-تلگرام در ایران فیلتر نیست
تلگرام تنها شبکه اجتماعی حمایت‌شده از جانب دولت فعلی هست، با توجه به گستردگی این شبکه که نفوذ در بازار را نیز مدیون مخاطبین ایرانی هست موجب می‌شود این شبکه، ریسک کمتری نسبت به سایر شبکه‌ها داشته و زمان بیشتری در خدمت کاربران ایرانی خود باشد.
9-تلگرام ابزاری حرفه‌ای برای بازاریابی دهان‌به‌دهان است
تلگرام به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد که بدون هیچ هزینه‌ای بازاریابی دهان‌به‌دهان را پیاده کنند. این ابزار بسیار به مردم کمک می‌کند پیامی را در سطح گسترده انتشار دهند. مردم مدام این ابزار را به هم پیشنهاد می‌دهند و در آن اطلاعات به‌سرعت منتشر می‌گردد.

10-این پایان راه نیست
بله این پایان راه نیست، تیم مارکتینگ و توسعه تلگرام همیشه فعال بوده و در بازه‌های زمانی مشخص، از امکانات و ابزارهای جدیدی رونمایی خواهد نمود، ابزارهای که علاوه بر سهولت در کارکرد و راه‌حل‌های کاربردی به‌مرور منجر به حذف سایرآپ ها و شبکه‌های اجتماعی خواهند گردید.